İcardi’nin başı dertte! Savcılık ifade vermeye çağırdı… Arjantinli model Candela Lecce, İcardi’yi tacizle suçlamıştı…

Arjantinli model Candela Lecce, İcardi’nin kendisini taciz ettiğini, psikolojik şiddet uyguladığını iddia etti.

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Wanda Nara ile çalkantılı geçmişi olan Arjantinli oyuncu bu kez de tacizle suçlandı.

Model “Üzücü ve çirkin bir durumda yaşıyorum. Ne olduğunu bilmediğim bir taciz var, mesajlar almaya devam ettim. Ben de bu sefer hayır dedim, şimdiye kadar sustum ama hiç hoşuma gitmedi. Şu an zor durumdayım. Icardi’den böyle milyonlarca mesaj aldım. Bana karşı uyguladığı psikolojik şiddet. Sosyal medyada başka birini incittiğinizde cezasız kalamayacak birçok durum vardır. Gerçek şu ki çok kötü zamanlar geçirdim. Tüm bunlar için psikolojik bir tedaviye başlamam gerekti” iddialarında bulundu.

Fotospor’un haberine göre savcılık Icardi’yi taciz ve tehdit iddiasıyla ifade vermeye çağırdı. Sevgilisi Wanda Nara ve çocuklarını görmek için Buenos Aires’te bulunan Arjantinli oyuncuyu savcılık ifade vermeye davet etti.

Lecce’nin avukatı tarafından yapılan suç duyurusunun ardından Icardi’den Türkiye’ye dönmeden önce savunma vermesi talep edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir