2023’ün Aşk Bombaları Ardı Ardına Patlıyor: Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy Sevgili mi?

2023 yılına ilginç dedikodularla girdik bildiğiniz gibi. Hiç ummadığımız çiftler arasında beraberlik başlarken, temeli sağlam dediğimiz ne ilişkiler darmaduman oldu. Bahsettiğimiz isimlerden biri de şimdilerde Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı olan Afrsa Saraçoğlu olmuştu. Uzun süreli ilişkisi biten genç oyuncunun şimdilerde yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. Gelin birlikte bakalım…

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu, bu yılın başlarında 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmıştı bildiğiniz gibi.

Bunun sebebinin Afra Saraçoğlu’nun başrolünde olduğu Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile fazla yakınlaşmış olmasıydı.

İddialara göre birbirlerine karşı koyamayan ikili gittikçe yakınlaşmaya başlamıştı. Mert Yazıcıoğlu ise bu duruma dayanamamış, ilişkiyi bitirmiş ve evi terk etmişti.

İki taraf da bu duruma ilişkin bir açıklama yapmamış, ilişkilerinin anlaşmazlık dolayısıyla bittiğini söylemişti. Fakat Mert Ramazan Demir ve Mert Yazıcıoğlu arasındaki arkadaşlığın bitmesi iddiaları kuvvetlendirmişti.

Mert Yazıcıoğlu konu hakkında, ‘Öyle bir şey yok ya! Öyle bir şey olur mu? Hiç konuşulduğu gibi şeyler yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok! Yapamadık beraber son verdik.’ açıklamasını yapmıştı.

Daha sonrasında Afra Saraçoğlu’ndan ilişki haberi beklenirken, Mert Yazıcıoğlu ve Dilan Çiçek Deniz’in görüştüğüne dair haberler çıkmaya başladı!

Hatırlarsanız Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson’ın evlenme teklifini kabul etmiş ve ciddi bir yola girmişti. Evlilik hazırlıkları esnasında Kasım ayında birden ilişkilerini bitirdiğini duyurmuştu.

Basın karşısında yakalanmaktan ya da görüntülenmekten çekinmeyen çift kendilerine gelen sorulara yanıt vermese de durumu reddetmedi.

Hatta Dilan Çiçek Deniz, ‘Birbirimizi tanıma aşamasındayız.’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bir süredir yalnızca Yalı Çapkını dizisine ilişkin paylaşımlar yapan ve özel hayatını tamamen gizleyen Afra Saraçoğlu ise beklenmedik bir isimle anılmaya başlandı.

Kulislerde dolanan iddialara göre Afra Saraçoğlu, BluTV ekranlarında yayınlanan Yeşilçam dizisinde birlikte çalıştığı Çağatay Ulusoy’a gönlünü kaptırdı.

İkili sosyal medya üzerinden konuşuyor.

Hatta söylenen o ki bu beklenmedik çift geçtiğimiz gün Beylerbeyi’nde buluştu.

Bu arada biliyorsunuzdur; Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın 6 yıldır ayrıl-barış şeklinde süren bir ilişkileri vardı. Çiftin bu yaz evlenmesi beklenirken, Ocak ayında ayrıldıklarını öğrenmiştik.

İkili sosyal medyadan birbirlerini takipten çıktı ve fotoğraflarını da sildi.

Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy’un görüşme sebeplerinin arkadaşlık ya da aşk olduğuna dair henüz kesin bir bilgi yok. Bakalım neler olacak…

Siz bu çifti yakıştırdınız mı? Gelin yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir